Платники Золочівщини сплатили понад 59 млн. грн. ЄСВ

grivnaЗа січень-липень 2014 року суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в Золочівській ОДПІ, перерахували до бюджету 59148,9 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування. У порівнянні з відповідним періодом 2013 року надходження платежу збільшились на 6,3%, або на 2492,8 тис. гривень.

Нагадуємо, що платники ЄСВ можуть отримати дані про взяття на облік, реєстраційний номер та клас професійного ризику за допомогою електронного сервісу «Реєстр страхувальників», який функціонує на веб-порталі Міндоходів України. Для отримання необхідної інформації потрібно ввести назву платника, його податковий номер та іншу запитувану інформацію.

ГДІ з питань
інформаційно-комунікаційного супроводження


Залишити відповідь

Next Post

Сили АТО повністю оточили Луганськ

Сили АТО повністю оточили Луганськ, наразі бої із терористами тривають у селищі Хрящувате, розташованому на окружній під обласним центром. Про це йдеться у повідомленні РНБО, опублікованому в офіційному мікроблозі у Twitter у четвер, 14 серпня. Пише ТСН.  “Таким чином, повністю перекрито автосполучення між Луганськом та іншими підконтрольними незаконним збройним формуванням […]