Платниками податків Золочівського району забезпечено виконання плану з мобілізації надходжень до бюджетів усіх рівнів

Головним офісом Золочівської ОДПІ протягом січня – червня 2013 року забезпечено виконання плану з мобілізації надходжень до Зведеного бюджету України податків, зборів та обов’язкових платежів, що контролюються органами ДПС, на 110,5%. Понад план зібрано 3795,5 тис.грн. податків, до державної скарбниці надійшло – 12110,6 тис.грн.
Завдання зі збору платежів до місцевого бюджету виконано на 115,8%. За І півріччя 2013 року мобілізовано до місцевих бюджетів району податків у сумі – 27939,1 тис.грн., понад план надійшло – 3820,9тис.грн. У порівнянні до аналогічного періоду минулого року надходження до загального та спеціального фондів місцевого бюджету зросли на 4805,0 тис.грн.

Інформаційно – комунікаційний сектор.

Залишити відповідь

Next Post

Хто і для чого "розрив болото"? (відео)

Мешканців міста Золочева, зокрема вулиці Гайдамацької цікавить питання : хто “розрив болото”, яке знаходиться на Гайдамацькій? Адже, багато людей близько даної водойми облаштували свої земельні ділянки та гаражі. Щоб дізнатися відповідь на це запитання “Золочів.нет” звернувся до секретаря міської ради, свободівця, Дмитра Колодки. “Львівська обласна рада прийняла рішення про мікропроекти. […]