Платникам податків, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, необхідно подати декларацію

Буськe управління ГУ ДФС у Львівській області звертає увагу, що платники податку на доходи фізичних осіб – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до контролюючого органу податкову декларацію про майновий стан і доходи не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.
Контролюючий орган протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації зобов’язаний перевірити визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми податку і видати довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов’язань з цього податку, що подається до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур (п. 179.3 ст. 179 Податкового кодексу України).
Порядок застосування п. 179.3 ст. 179 ПКУ визначається постановою КМ України від 27.12 2010 № 1243 «Про затвердження Порядку видачі довідки про сплату податку на доходи фізичних осіб платником податку – резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов’язань з такого податку» із змінами.

Cектор організаційного забезпечення

Залишити відповідь

Next Post

Тонування вікон сонцезахисними та енергозберігаючими плівками

Тонування вікон сонцезахисними плівками: балконів, квартир, будинків, автомобілів. Сонцезахисні плівки також виконують функцію енергозбереження та запобігають втраті тепла в холодну пору року. Контактний тел.: 067 268 72 71 – Андрій. Поділіться цим у соцмережах: