Плата за землю – тема брифінгу у Буській ОДПІ

Плата за землю від платників районів обслуговування Буської ОДПІ збагатила місцеві бюджети на понад 27 мільйонів гривень.
Стабільне наповнення бюджетів усіх рівнів, зокрема, місцевих бюджетів, є пріоритетом роботи Буської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області,- наголосив на черговому брифінгу начальник ОДПІ Анатолій Сисюк. Оскільки, плата за землю, яка надходить до місцевого бюджету та посідає чільне місце в його наповненні, відіграє важливу роль у фінансуванні бюджетної сфери, соціальних програм районів тощо.
Зокрема, з початку цього року, станом на 17 серпня до місцевої казни Буського району надійшло 7,0 млн.грн., Бродівського району 6,4 млн..грн., Золочвського району 9,7 млн.грн. та Перемишлянського району 4,2 млн..грн. у вигляді плати за користування землею. У порівнянні з аналогічним періодом 2015 року сплата земельного податку збільшилась на 8,9 млн. грн.
Нагадуємо, що плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.
Звертаємо увагу громадян на необхідність своєчасного виконання обов’язку перед державою в частині сплати земельного податку або орендної плати.  Термін сплати податку на землю фізичними особами  – протягом 60 днів з дня вручення повідомлення-рішення про сплату податку.
Буська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області

Залишити відповідь

Next Post

Тенісний вікенд на Золочівщині

Погожий початок серпня дозволив тенісному клубові «Олімп» провести другу частину тенісного турніру «Літня першість Золочева», де учасниками вже стали діти. Турнір, що пройшов з 11 по 14 серпня, став третім у літній сесії дитячих змагань. Будучи підсумковим у цьому періоді, він передував головному тенісному форуму сезону – «Кубку Золочева». Тож […]