Пластикові прозорі «маски» не є засобом індивідуального захисту – МОЗ

Тривалий час працівники сфери обслуговування, кафе, ресторанів, готелів використовують так звані пластикові прозорі захисні маски. Насправді нічого спільного із засобом індивідуального захисту такі предмети не мають, інформують у МОЗ.

“Про пластикові прозорі «маски» не згадується в жодному документі, що регулює протиепідемічні правила. Натомість необхідно використовувати захисні медичні маски чи респіратори, які повністю закривають ніс та рот.
Фактично, люди, які використовують такі пластикові «маски», не мають жодного ефективного засобу індивідуального захисту. Це пов’язано з тим, що такі засоби не щільно прилягають до обличчя, а, відповідно, не захищають від інфікування інших та не убезпечують від зараження того, хто носить такі «маски».
Закликаємо працівників сфери обслуговування турбуватись про себе й своїх відвідувачів та використовувати ефективні засоби індивідуального захисту”, -йдеться у повідомленні міністерства охорони здоров’я.

Next Post

Вітання для Цвігун Олександри Романівни

Колектив Плугівського ЗЗСО І-ІІІ ст. вітає з 50-річним ювілеєм Цвігун Олександру Романівну.Ювілей у Вас щасливий нині,Добрий, мудрий, щедрий ювілей!В ньому все: робота, друзі, рідні,Радість найдорожчих Вам людей!Дай Вам Боже днів щасливих,Дай добра, здоров’я, сили,Дай любові, злагоди, утіхи,Змоги дай життю радітиІ ділитись словом щедрим,Теплим, лагідним, щасливим!А сьогодні на це святоЩастя зичимо […]
Вітання