Плащаниця у Воскресенській церкві м. Золочів (відео)

Плащаниця
Плащаниця

У Велику п’ятницю свята Церква поминає страсті Господні, в церквах затихають дзвони. Це день, коли Господь наш Ісус Христос був розіп’ятий на хресті, добровільно віддавшись мученицькій смерті. У кожному храмі здійснюється винесення Плащаниці.

У нашого народу свята Плащаниця користується справді вели­ким почитанням і любов’ю. Люди дотримуються у Велику п’ятницю повного посту і приступають натще до святої плаща­ниці, наче до святого причастя. Поклоніння святій Плащаниці і її цілування це справді глибоке духовне переживання і нагода відновити свою віру в Христа й любов до Господа, що з любові до нас умер на хресті.

На відео плащаниця у Воскресенській церкві м. Золочів.

Next Post

Поради з безпеки в авто 2021

Належна поведінка автомобіля під час дорожнього руху залежить від безлічі факторів. Важливими аспектами виступають комплектація техніки, своєчасність обслуговування, уважність водія. Загальноприйнято виділяти системи активної і пасивної безпеки. Як же зрозуміти, які технологічні особливості транспортного засобу впливають на його надійне пересування? Значення відповідності шин погодних умов Колеса сприяють коченню машини, забезпечують […]