Планшети стрімко витісняють з ринку “застарілі” нетбуки

Найбільші світові виробники нетбуків Asus і Acer вирішили закрити їх виробництво.Виконавчий директор тайванської Asustek Джеррі Шені оголосив про намір розпродати всі залишки пристроїв серії Eee PC і більше не розробляти нові моделі. Повідомляє ТСН.

Аналогічну інформацію повідомило джерело в Acer. Офіційних підтверджень від компанії поки не надходило, пише Комерсант.

Причиною відмови стало падіння попиту, адже користувачі все частіше купують більш зручні планшетні ПК. Відхід з ринку нетбуків його піонера, Asus, буде критичним, відзначають аналітики.

Планшети заміщають нетбуки і на українському ринку. За даними роздрібної мережі  їх частка в сукупних продажах мобільних ПК у червні 2012 року склала 9% у порівнянні з 16% у травні 2011 року.

“Квест”

Залишити відповідь

Next Post

Уряд затвердив бюджет на 2013 рік...

У середу, 12 вересня, Кабінет міністрів схвалив законопроект “Про державний бюджет України на 2013 рік”. Про це повідомив міністр фінансів Юрій Колобов, який, власне, і презентував його урядовцям. Повідомляє ТСН. Варто зазначити, що під час засідання Кабміну були озвучені лише основні показники головного фінансового документа країни. Макроекономічні показники Фахівці уряду […]