Планшети Apple: параметри вибору та їх характеристики

Пристрої від Apple давно використовуються як чудові помічники у роботі та розвагах. Одним із найчастіше застосовуваних пристроїв даного бренду є смартфон, але крім нього на ринку представлені планшети в різному виконанні. Вони доповнюються сучасною високотехнологічною начинкою, витонченим і водночас потужним корпусом з надійним захистом.

Вони зручні в роботі завдяки високій продуктивності, доповнюються основною та фронтальною камерою, мають потрібний набір комунікацій та інших параметрів. Вибираючи планшет apple потрібно визначитися з діагоналлю екрану, серією та іншими параметрами. Після покупки рекомендується підібрати захисний чохол, щоб унеможливити пошкодження екрану та корпусу, зберігаючи тим самим зовнішній вигляд та ключові параметри.

Екран

Встановлюється дисплей Liquid Retina, який забезпечує високу деталізацію, реалістичну картинку та відмінну контрастність. Завдяки цьому планшети ідеально підходять для ігор та роботи з графікою. Різні серії планшетів оснащуються різними варіантами екранів:

  • Mini має екран із діагоналлю 7,9 дюймів;
  • стандартний iPad – 9,7 дюймів;
  • серія iPad Pro – 9,7 або 12,9 дюймів.

Чим більший екран, тим вища вартість девайса.

Технічні характеристики

Вбудована пам’ять буває лише на рівні від 32 до 512 Гб. Завдяки карті пам’яті є можливість розширити цей обсяг та забезпечити нормальні умови для зберігання великої кількості інформації. Максимальний обсяг оперативної пам’яті 6 Гб.

Процесор на 6 або 8 ядер, залежно від серії планшетів. Для відображення інформації використовується матриця IPS, яка гарантує широкі кути огляду, якісну передачу кольору і відмінну глибину чорного кольору. Останні моделі доповнюються процесором для покращеної обробки графіки.

Серед технологій, що підтримуються, виділяють ToucH ID, що дозволить миттєво оплачувати покупки в сервісі Apple Pay. Завдяки операційній системі iOS можна інтегрувати різний функціонал. Наприклад, підключається Apple Pencil, що дозволить створювати графіку та малюнки високої якості. Також можна підключити клавіатуру Smart Keyboard Folio, щоб перетворити планшет на ноутбук.

Комунікації

У планшетах доступний бездротовий інтернет Wi-Fi, а також можливість підключення до мереж 3G та 4G. За наявності слота для SIM-карти планшет перетворюється на переговорний пристрій. Деякі моделі також доповнюються модулем NFC для безконтактної оплати, що також розширює функціонал девайсу.

Next Post

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

27 жовтня — у День української писемності та мови, який, згідно з указом президента, відтепер відзначатимуть саме цього дня, відбудеться Радіодиктант національної єдності-2023. ГОЛОВНА МЕТА — ОБ’ЄДНАТИ ВСІХ УКРАЇНЦІВ ЯК В УКРАЇНІ, ТАК І ЗА ЇЇ МЕЖАМИ, А НЕ ПЕРЕВІРИТИ ЗНАННЯ. Тому всі співвітчизники, незалежно від місця перебування, можуть написати […]