Після негоди залишаються ще знеструмленими 15 населених пунктів

Хід ліквідації наслідків стихії

svitloПАТ „Львівобленерго” відновило електропостачання більшості населених пунктів, які були знеструмлені внаслідок стихії.
Відновлено постачання електроенергії 556-ти населених пунктів Львівщини, заживлено 120 ліній електропередачі напругою 6-10 кВ та 1816 трансформаторних підстанцій.
Станом на 18:00 год. сьогодні, 28 січня 2013 року, залишаються знеструмленими 15 населених пунктів повністю та 8 частково у Жовківському, Сокальському, Радехівському та Яворівському районах.
Аварійно-відновлювальні роботи тривають. Першочергово здійснюються заходи на відновлення електропостачання населених пунктів по електромережі напругою 6-10кВ.
Паралельно ведуться роботи по ліквідації пошкоджень в електромережах напругою 0,4кВ безпосередньо в населених пунктах.
Для відновлення електропостачання споживачам задіяно 302 працівники Товариства у складі 56 бригад та 71 одиниця техніки.
До ліквідації наслідків негоди додатково залучена техніка та працівники з інших структурних підрозділів ПАТ „Львівобленерго”, МНС, комунальних підприємств, ЗАТ „Електро” тощо.
За оперативною інформацією, загалом внаслідок стихії було пошкоджено 531 опору ліній електропередачі, понад 105 км проводу, близько 2 тис. ізоляторів.
Основними причинами вимкнень електромереж стали обриви проводів, тросів внаслідок інтенсивного намерзання ожеледі, а також падіння обледенілих дерев на лінії електропередачі.
Намерзання ожеледі на електроустановках та опорах ліній електропередачі ускладнює проведення аварійно-відновлювальних робіт.

ПАТ „Львівобленерго” вчергове звертається до мешканців Львівщини — будьте уважними та обережними!
Якщо Ви побачили обірваний провід лінії електропередачі, необхідно:
• не наближатися до обірваного проводу на відстань до 8 метрів, аби не бути ураженим електричним струмом;
• організувати охорону місця, де є обірваний провід до приїзду оперативно-виїзної бригади ПАТ „Львівобленерго”;
• терміново повідомити ПАТ „Львівобленерго” за телефоном (032) 239-24-55, 239-20-05 по місту Львову та області, 15-68 по місту Львову (цілодобово), або диспетчерські служби районів електричних мереж.

Відділ корпоративних зв’язків
ПАТ “Львівобленерго”

Залишити відповідь

Next Post

Про переваги електронної звітності на брифінгу в Золочівській МДПІ

Минулого тижня перший заступник начальника Золочівської МДПІ Первухіна Ольга Петрівна провела брифінг для представників місцевих ЗМІ. Ольга Петрівна повідомила , що Золочівська МДПІ успішно справилася з виконанням доведених завдань на 2012 рік . Так, протягом січня – грудня 2012 року інспекцією забезпечено виконання прогнозних показників як до Державного, так і […]