Пілот-найманець із ПВК «Вагнер» встиг повоювати лише 3 дні та був збитий українськими захисниками (відео)

Пілот-найманець із ПВК «Вагнер» встиг повоювати лише три дні та був збитий українськими захисниками з ПЗРК «Ігла». Про це інформує Служба безпеки України.

“Перший бойовий виліт рашист здійснив 14 червня, а вже 17-го опинився в полоні. Тепер він розповідає СБУ про те, як скидав бомби на Україну. При цьому, намагається виправдовуватись і каже, що йшлося лише про «нанесение ударов по опорным пунктам, скоплениям силы и живой силы противника». Однак коли побачив на відео результати ударів рф по мирним населеним пунктам, самовпевненість окупанта кудись зникла і він «раптово» усвідомив, що це «не правильная, не нужная война». Загалом пілот робив по 1-2 бойових вильоти в день. Зізнається, що крім нього на російських винищувачах вартістю понад $10 млн літають також і інші найманці, а не кадрові льотчики зс рф. Найманці отримують за роботу ставку від 200 тис. рублів на місяць і додаткові бонуси. Основною метою свого перебування в Україні цей пілот вважав «задачу… по оказанию помощи республикам Донбасса», а бойові вильоти – «частными задачами»”, – йдеться у повідомленні СБУ.

Next Post

Умови пропуску військовозобов'язаних чоловіків через кордон (відео)

Держприкордонслужба нагадала про умови щодо пропуску військовозобов’язаних чоловіків для перевезення через кордон гуманітарних вантажів: 1️⃣ Рішення державної обласної військової адміністрації або Мінінфраструктури, оформлені у вигляді наказу або розпорядження (у письмовому вигляді або фотокопія в телефоні);2️⃣ Наявність паспортного документа;3️⃣ Перебування в інформаційній системі «Шлях». Поділіться цим у соцмережах:
Кордон