Пільгові санітарно-курортні путівки для ветеранів військової служби

Золочівський районний військовий комісаріат повідомляє, що в Львівському обласному військовому комісаріаті є в наявності пільгові (з оплатою 25% від загальної вартості) санітарно-курортні путівки.
У відповідності до п.7 Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій осіб і членів їх сімей затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2011р. №466, путівками до санаторно-куротних закладів забезпечуються особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист» та які отримують пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб і членів їх сімей». За бажанням пенсіонера (ветерана військової служби) дату заїзду в путівці можна змінити на будь-яку дату, за винятком понеділка:
– у ЦМР та СЛ «Трускавецький»
– у ЦВКС «Хмільник»
– у ЦМР та СЛ «Пуща Водиця»
– у ВМКЦ ЦР «Вінниця».
Ветеранам військової служби, які не перебувають на черзі просимо звертатися за одержанням пільгових путівок до Золочівського районного військового комісаріату за адресою м.Золочів, вул. С.Стрільців, 22.
Золочівський РВК