Пільги бійцям – добровольцям АТО

Відповідно до Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016-2019 роки проводиться одноразова виплата у розмірі 3000 гривень.
В проекті Комплексної цільової програми соціальної підтримки населення Золочівського району на 2018-2019 роки передбачено надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та твердого палива бійцям-добровольцям АТО у розмірі 75 відсотків на особу пільговика в межах фактичного споживання, але не більше норм, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 04.08.2014 року №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговуваня.»

Золочівська РДА

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Віктор ПАВЛІК виступить у кінопалаці ім. Довженка

26 листопада у кінопалаці ім. Довженка улюбленець українських жінок, народний «Шикидим», найромантичніший співак української естради – Віктор ПАВЛІК у супроводі гурту “Шикидим”. Більшу частину свого життя Віктор Павлік провів на сцені. З ним закохувались, освідчувались, мріяли, відправляли у мандрівки коханих, виконували свій перший подружній вальс ціле покоління. «Грішна і земна», […]