Підвищення температурного режиму: водіям вантажівок нагадують про обмеження

На території Львівської області здійснюються роботи з габаритно-вагового контролю транспортних засобів, які здійснюють перевезення вантажів з перевищенням вагових параметрів. Про це інформують у прес-службі Львівської ОДА.

З метою зменшення руйнувань асфальтобетонного покриття доріг, Львівська ОДА нагадує всім водіям та перевізникам про дію обмеження руху автомобільними дорогами загального користування великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн при температурних показниках повітря вище +28° С в денну пору доби.

«У Львівській області здійснено ремонт та будівництво багатьох кілометрів доріг. На сьогодні важливим завданням є збереження дорожнього покриття на автомобільних шляхах», – наголосив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло.

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку нагадує: контроль за дотриманням вагових параметрів здійснюють підрозділи Укртрансбезпеки та Національної поліції.

Закликаємо водіїв та перевізників великовагового транспорту щодо виконання вимог Правил дорожнього руху в частині дотримання вагових параметрів.

Зазначимо, що сума штрафів за недотримання габаритно-вагових обмежень у 2018-му році склала понад 80 тисяч євро.

Залишити відповідь

Next Post

На Золочівщині перепоховали останки 29 бійців, які загинули в часи Другої світової війни (відео)

28 липня 2019 року на Меморіальному кладовищі військовиків Першої української Дивізії «Галичина» в с. Червоне Золочівського району, відбулися поминальні заходи з перепоховання останків дивізійників, які загинули під час боїв під Бродами в часи Другої світової війни. З військовими почестями перепоховали 29 бійців, останки яких було віднайдено. Детальніше дивіться у відео. […]