Підводна радість

Завдяки БФ «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами» і спільноті «Лицарів Колумба» при парафії бл. свящ. Миколая Чарнецького м. Золочів, діти з особливими потребами разом із своїми батьками відвідали “OCEANARIUM LVIV” 16 вересня 2020 р.

Діти мали можливість під час екскурсії ознайомитися з мешканцями підводного світу. З розповідей екскурсовода учасники дізналися багато цікавого про життя риб і підводних жителів. Ця поїздка стала для наших дітей гарною нагодою для продовження соціальної адаптації і реабілітації.


Також діти мали можливість помолитися у Гарнізоному храмі Петра і Павла УГКЦ, Львів. А також побували у таємничому підземеллі під храмом.


Щиро дякуємо спільноті «Лицарів Колумба» за кошти для перевезення наших дітей з особливими потребами, а також усім жертводавцям, які матеріально підтримують життєдіяльність БФ «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами».

Next Post

Сімейний відпочинок восени в Карпатах - як допомогти дітям не нудьгувати?

А Ви знаєте, як Карпати виглядають в осінню пору? Це час, коли багата рослинність гір набуває неповторні барви. Особливо це дуже подобається дітям, тому відпочинок в Карпатах з маленькими дітьми це вдала ідея. Чим зацікавити дітей в Карпатах? Карпатські гори тільки здаються неприступними і небезпечними. Однак, в цій унікальній природній […]