ПІДТРИМАВ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ

У Золочівській СШ № 1 відбувся заключний етап, підбиття підсумків і вручення нагород переможцям конкурсу дитячого малюнка «Різдвяна казка», який проводився серед школярів Золочівщини. Його організаторами були районний відділ освіти та районний відділ культури, а меценатом виступив президент благодійного фонду, депутат обласної ради Тарас Батенко. У вітальному слові, звертаючись до конкурсантів, учнів, вчителів і батьків, він сказав: «Конкурс дитячого малюнка ми плануємо зробити традиційним і проводити кожного року, щоб заохочувати, підтримувати і відкривати нові творчі таланти, з яких у майбутньому виростуть непересічні особистості, добрі громадяни України. Журі цьогорічного конкурсу очолював відомий львівський митець, заслужений художник України Петро Сипняк. Львів, Галичина багаті на імена відомих художників, які прославили наш край, наш народ на цілий світ. І серед них – Труш, Монастирський, Новаківський, Нижанківський, Сельський, Смольський і багато інших. Кожна епоха залишила свій слід у мистецтві, і я би хотів, щоб історію України колись вивчали за вашими творами, дорогі діти».

Тарас Батенко вручив дипломи всім учасникам конкурсу. Варто відзначити те, що найбільше юних талантів дали Жулицька, Шпиколоська, Ремезовецька школи. Гарні призи за найкращі малюнки, які визначило журі, отримали: Марія Сукмановська (ЦДЮТ) – гран-прі; 1 місце – Наталія Карабін (ЦДЮТ); 2 місце – Оксана Кузик та Вікторія Бордіян (ЦДЮТ); 3 місце – Софія Чернишова (СШ № 1), Ірина Гнатишин (Вороняцька ЗОШ) та Неля Вітрова (Шпиколоська ЗОШ).

Завідуюча методкабінетом районного відділу освіти Галина Грицина подякувала дітям, батькам, вчителям за активну участь й підтримку у конкурсі дитячого малюнка. Вдячним словом відзначила велику благодійницьку роботу у підтримці молодих талантів Тараса Батенка. Також подякував усім учасникам та організаторам конкурсу директор Золочівської ЗОШ № 1 Богдан Кашалаба.

Володимир ДІДУЛА

Залишити відповідь

Next Post

Делегація з Дніпропетровської області завітала на Золочівщину для обміну досвідом

12-13 березня 2012 року на території Золочівського району перебувала офіційна делегація з Криничанського району Дніпропетровської області з метою організації обміну досвідом щодо соціально-економічного розвитку сільської місцевості та налагодження партнерства і співпраці. Про це zolochiv.net повідомили у Золочівській РДА. 12 березня 2012 року відбулася робоча зустріч голови Золочівської районної державної адміністрації […]