Підтримаймо родину загиблого Віталія Бахура

Страшним болем увірвалася на нашу Золочівщину звістка про те, що в ніч на 14 червня терористи збили військово-транспортний літак Повітряних сил Збройних сил України ІЛ-76. На борту літака, окрім 9 членів екіпажу, перебували 40 військовослужбовців. Усі вони загинули.

У збитому ІЛ-76 загинули військові з кількох областей України і серед них був і наш земляк Віталій Бахур, 1989 року народження, зі села Зозулі, що на Золочівщині.

Віталій Бахур навчався в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, після закінчення отримав направлення на службу в Дніпропетровську область. Віталій Бахур заступник командира батареї-інструктор з ПДП, старший лейтенант. У нього залишилася маленька донечка і дружина (дружина також зі Золочева).

На даний час ще проводиться експертиза ДНК, для того, щоб розпізнати та захоронити останки Героїв. Коли будуть похорони ми повідомимо додатково.

Звертаємося, до усіх не байдужих людей, підтримати родину Віталія Бахура у цей складний час.
Кошти можна передати на картковий рахунок: 4149 4978 0967 6523 . Бахур Оксана Олександрівна. Тел.: 098 886 74 00.

Залишити відповідь

Next Post

На мистецькій акції «На межі Тисячоліть» гурт Taraka презентує нові пісні

Гурт Taraka виступить цього року на мистецькій акції «На межі Тисячоліть». Про це повідомили організатори акції, а також музиканти колективу. «Я радію, що знову зможемо бути з вами. Буде багато радості, ми приготували нові пісні, які ви почуєте вперше, зрештою, платівку, над якою зараз працюємо, робимо на двох мовах-українській і […]