Підсумки ліцейних здобутків

Відділ освіти Золочівської районної державної адміністрації уже багато років поспіль нагороджує учнів району, які займають призові місця на олімпіадах та конкурсах. Поцінування обдарованої молоді уже стало доброю традицією.
Цьогоріч звання «Талант – 2017» було присвоєно 27 школярам Золочівщини, зокрема чотирьом вихованцям Золочівського економічного ліцею: Рип’янчин Ірині, Бокшо Каріні, Ковалик Лілії та Галамай Ірині. Саме вони показали найкращі результати серед ліцеїстів під час учнівських олімпіад та конкурсів. Рип’янчин Ірина стала переможцем ІІ етапу олімпіади з української мови і літератури, а також з англійської мови, окрім цього, зайняла ІІ місце у районній олімпіаді з екології та ІІ місце у мовно – літературному конкурсі ім.Т.Шевченка. Бокшо Каріна посіла ІІ місце у ІІ етапі олімпіади з математики, ІІ місце – з екології, ІІІ місце – з англійської мови. Ковалик Лілія перемогла у районному етапі олімпіади з української мови і літератури, з англійської мови, зайняла І місце в обласному етапі олімпіади з української мови, ІІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з англійської мови, ІІІ місце у заключному етапі олімпіади з української мови і літератури; стала переможцем у ІІ і ІІІ етапах Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика та Всеукраїнського мовно – літературного конкурсу ім. Т.Шевченка, а також посіла ІІ місце на заключному етапі мовно – літературного конкурсу ім. Т.Шевченка. Галамай Ірина стала переможцем у районному етапі олімпіади з географії, зайняла ІI місце з англійської мови, ІІ місце з християнської етики в районі.
Слід сказати, що загалом у 2016 – 2017 н.р. учні Золочівського економічного ліцею здобули 28 призових місць у ІІ етапі учнівських олімпіад, 3 призові місця у ІІІ етапі та 1 призове місце у ІV етапі. Є здобутки також і в районному та обласному етапах конкурсів «І слово, і пісня, матусю, тобі!», «Охорона праці очима дітей», «Здай кров, збережи життя», у конкурсі читців поезії А.Малишка. Відмінні та добрі результати продемонстрували 14 ліцеїстів у математичному конкурсі «Кенгуру», 10 – в інформатичному конкурсі «Бобер», 10 – у природничому конкурсі «Колосок».
Відзначилися вихованці ліцею й у спортивних змаганнях: ІІ місце в районі з футболу, ІІІ місце – з легкоатлетичного чотириборства у номінації «Метання м’яча», ІІІ місце – з настільного тенісу, ІІІ місце – зі стрільби з пневматичної зброї.

Вітаємо переможців та призерів олімпіад, конкурсів та змагань, сподіваємося, що наступний навчальний рік буде не менш плідним.
А.В.Заброцький,
директор ЗЕЛ