Підприємці Золочівщини взяли участь у семінарі

На виконання основних заходів з реалізації Регіональної програми розвитку малого підприємництва у Львівській області на 2011-2012 роки, головне управління економіки та промислової політики облдержадміністрації спільно з ТОВ «Західна консалтингова група» 26 вересня у Дрогобичі провели семінар для суб’єктів підприємницької діяльності на тему «Аналіз останніх літніх змін до чинного законодавства».

У семінарі взяли участь близько ста підприємців, а також керівників організацій, бухгалтерів, представників засобів масової інформації та державної влади.

Захід став продовженням ряду кущових семінарів, які проводяться на виконання основних заходів з реалізації Регіональної програми розвитку малого підприємництва у Львівській області на 2011-2012 роки. Їх учасниками вже були підприємці Золочівського, Буського, Бродівського,  Жовківського, Кам’янка-Бузького, Сокальського, Радехівського районів.

На семінарі розглянуто питання нововведень щодо спрощеної системи оподаткування, податку на доходи фізичних осіб, податку на прибуток, податку на додану вартість, також здійснено огляд листів та роз’яснень контролюючих органів.
Також під час семінару підприємці мали можливість особисто задати запитання експертам з приводу практичних аспектів підприємницької діяльності та отримати  кваліфіковані консультаційні послуги, які стосуються ведення підприємницької діяльності у сфері бухгалтерського обліку та аудиту.

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві відбувся обласний семінар директорів будинків культури

25 вересня у Золочівському РНД ” Просвіта” відбувся обласний семінар директорів будинків культури Рівненської та Львівської областей. На семінарі Золочівщину представляли соліст Микола Решітник, народна капела бандуристок “Червона калина”, народний ансамбль пісні і музики “Галицькі барви”, народний танцювальний колектив “Первоцвіт”, народний вокальний ансамбль “Пори року”, юна співачка золочівського краю Оксана […]