Підприємство поштового зв’язку у місті Золочеві

Пошта у місті Золочеві бере початок з минулих століть . У 1915 році було збудовано двоповерховий будинок, у якому вона розміщена і сьогодні. Від 01/01/2007 року пошта набула статус у Золочівського цеху обслуговування споживачів № 2 і входить до складу Центру поштового зв’язку № 6 Львівської  дирекції  УДППЗ “Укрпошта” з адміністративним центром у місті Буську.

Підприємство надає такі послуги: пересилання письмової кореспонденції, посилок, бандеролей, грошових переказів, доставка та виплата пенсій, грошових допомог малозабезпеченим громадянам, розповсюдження періодичних видань по передплаті, прийом комунальних платежів від населення, торгівля товарами народного споживання, а віднедавна – продаж залізничних та авіаквитків.

Адреса: м.Золочів, вул. Пушкіна, 7

Залишити відповідь

Next Post

Готуй сани влітку...

“Запитає зима, де літо було? У справедливості цієї народної мудрості я мав гірку можливість переконатися зразу, як тільки приступив до виконання обов’язків міського голови м. Золочева  наприкінці минулого – на початку нинішнього року. Тоді гостро стояло питання опалення окремих квартир золочів’ян, а також встановлення індивідуальних систем опалення. Внаслідок оперативності у […]