Підприємство «Д-МІКС», що на Золочівщині, змінило назву на «КОУДАЙС УКРАЇНА» (відео)

КОУДАЙС УКРАЇНА

Це історія успіху підприємства, яке працює у селі Хильчиці, що на Золочівщині та є одним із найбільших платників податків у районі. Підприємство “Д-МІКС”, а віднедавна “КОУДАЙС УКРАЇНА”, займається виготовленням готових кормів для тварин, виробництвом олії.

Новий інвестор — це всесвітньо відома компанія. Koudijs є провідним світовим виробником та експортером повноцінних програм відгодівлі, концентратів та преміксів.

Сьогодні це успішне підприємство, а з чого все починалося розповіли фахівці компанії.

Вражає і потужність підприємства. “КОУДАЙС УКРАЇНА” активно веде свою економічну діяльність, розширюється постійно, виробляє нові продукти, працює, як на імпорт, так і на експорт. Ми дізналися у чому формула успіху, як вдалося стати потужним підприємством.

У компанії “КОУДАЙС УКРАЇНА” працює акредитована лабораторія, яка перевіряє якість вхідної сировини та якість вихідної продукції на етапах виробництва.

На підприємстві планують будівництво комбікормового заводу.

https://www.koudijs.ua/uk/ – сайт Koudijs Ukraine
https://www.facebook.com/koudijsua/ – facebook Koudijs Ukraine

Next Post

10 вправ для здоров’я (відео)

Вчитель фізкультури Ярослав Псюк покаже вам комплекс вправ по системі Миколи Амосова “1000 рухів”. Це 10 вправ, які корисні для суглобів і певних м’язів і також для зміцнення дихальної та серцево-судинної системи. Детальніше дивіться у відео. Поділіться цим у соцмережах: