Підписано Угоду про взаємну допомогу між митними адміністраціями України та США

23 травня відбулося підписання Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про взаємну допомогу між митними адміністраціями. Зі сторони України Угода була підписана Головою ДФС Романом Насіровим, зі сторони США – керівником Митної та прикордонної служби США Гілом Керліковські.
Метою Угоди є удосконалення співробітництва між Україною та США у митній сфері, створення правових підстав для розвитку двостороннього співробітництва, надання взаємної адміністративної допомоги у митній сфері між Україною і США та їх митними адміністраціями, а також сприяння вжиттю заходів для припинення протиправних дій, які завдають шкоди економічним інтересам обох країн.
Золочівська ОДПІ


Залишити відповідь

Next Post

Концерт Івана Поповича та "Гуцулії" відбудеться 17 липня

Концерт відбудеться 17 липня 2016 року у Золочівському РНД  за участі Народного артиста України Івана Поповича та національного академічного ансамблю пісні і танцю “Гуцулія” (художній керівник народний артист України Петро Князевич). Початок концерту о 17 год. Вартість квитків: від 60 до 100 грн. Квитки у магазині “Квест” (м. Золочів, вул. […]