Підписали угоду про партнерську співпрацю між Золочівським районом та Брестським районом (Білорусь)

17-18 листопада 2017 року голова Золочівської районної ради Олег Банах та заступник голови районної ради Андрій Леськів перебували з офіційним візитом у Брестському районі Брестської області Республіки Білорусь.

“Адже білоруси найближчі наші сусіди по території, нас поєднує історія братерства і співробітництва, глибокі коріння культурних і мистецьких зв’язків, добрі і міцні традиції.

Між Золочівським та Брестським районами у попередні роки склалася і розвивалася тісна співпраця. Тому, відновлення партнерських відносин між нашими районами є важливим і актуальним.

У рамках даного візиту, з метою налагодження зв’язків у багатьох галузях, була підписана угода про партнерську співпрацю між Золочівським районом Львівської області Україна та Брестським районом Брестської області Республіки Білорусь.

В Угоді передбачається, обмін досвідом в галузях запровадження місцевого самоврядування, громадських зв’язків, в області економічного співробітництва, у галузях: сільського господарства, підприємництва, освіти, туризму, культури та спорту.

Дана угода підписана 18 листопада 2017 року і діє протягом 5 років. Сторони зобов’язуються приділяти всебічну увагу, згідно із законодавством республіки Білорусь і України, підприємствам і організаціям у виконанні завдань, які впливають з реалізації цієї Угоди. А також, в подальшому сподіваємось на впровадження спільних проектів для залучення інвестицій у свої регіони.” – про це інформують у  Золочівській районній раді.