Підлітків, які хуліганили у новорічну ніч у центрі Золочева, притягнуть до відповідальності

Підлітків, які хуліганили у новорічну ніч у центрі Золочева, притягнуть до відповідальності
Золочів

Правоохоронці встановили підлітків, які хуліганили у новорічну ніч у центрі Золочева. Про це “Золочів.нет” повідомили у поліції Львівщини.

За даними поліції, двоє місцевих мешканців, віком 17 та 18 років кидали з вікна готелю скляні пляшки на проїжджу частину.

“4 січня співробітники Золочівського відділу поліції під час моніторингу соцмереж виявили відео, на якому двоє невідомих хлопців викидали з вікна на проїжджу частину скляні пляшки.
Протягом кількох годин правоохоронці встановили, що подія сталася у новорічну ніч, 1 січня, близько 4.00, в одному з готелів міста Золочева. Також встановлені особи правопорушників – це місцеві мешканці віком 17 та 18 років. Стосовно них поліцейські склали адміністративні протоколи за ст.173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Дрібне хуліганство) та скерували їх на розгляд у Золочівський районний суд”, – йдеться у повідомленні поліції Львівської області.

Next Post

Вітання для Солтівського Ігоря Григоровича

Сьогодні святкує свій день народження Солтівський Ігор Григорович. Дорогого хресного тата з ювілеєм вітає похресниця Наталя з сім’єю і шлють такі слова: В святковий день прийміть вітання Та найщиріші побажання! Нехай цвітуть під небом синьооким Ще довго-довго дні й літа, А тиха радість, чиста і висока, Щоденно хай до хати […]