Підкамінь фестивалитиме 3 дні! (відео)

pidkaminОкрасою Львівщини є майже чверть пам’яток містобудування та архітектури України. Одним з кращих зразків сакральної архітектури оборонного типу є комплекс споруд домініканського монастиря XVII ст. у селищі Підкамінь, Бродівського району, Львівської області.

З метою привернення уваги громадськості до відбудови монастиря, популяризації українського строю у 2007 році було започатковано однойменний етнофестиваль «Підкамінь». За шість років проведено «Підкамінь-2007», «Підкамінь-2008», «Підкамінь–2009», «Підкамінь-2010», «Підкамінь-2011», «Підкамінь-2012», тож Львівщина заслужено тримає першість у проведенні таких заходів у Західній Україні. Архів попередніх фестів 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 років можна переглянути на сайті www.pidkamin.ridne.net та https://www.facebook.com/events/248584018567149/

Концепція Етнофестивалю «Підкамінь» припала до душі його поціновувачам: сучасна українська фолькова музика на тлі неймовірно красивої природи, пам’ятки давнини Каменя-Велетня, монастиря, який пережив вічність, і всього енергетичного ландшафту Північного Поділля. Окрім концертної триденної програми за участю україномовних гуртів і виконавців етнофолкового напряму, на майданчику «Підкаменя-2013» відбуватимуться численні мистецькі та спортивні акції. До проведення фестивалю щороку долучається Церква, яка активно реалізовує духовну місію, провадячи душпастирську роботу в колі учасників заходу та маючи власний блок у програмі фесту.

Етнофестиваль «Підкамінь-2013» відбуватиметься з 19 по 21 липня 2013 року.

Програма «Підкамінь-2013» перебуває на стадії завершення. Організатори проводять опитування, результати якого стануть опорними для оргкомітету під час вибору виконавців і гуртів, які виступатимуть на великій і малій (вечірній і денній) сценах фестивалю. Загалом, на сценах «Підкаменя-2013» виступлять понад 70 музичних виконавців і колективів.

Тож запрошуємо вас відвідати це чудове дійство, щоб отримати багато позитивних емоцій та вражень.

Дивіться як це було минулого року:

Залишити відповідь

Next Post

Відбувся ІV тур з футболу в ЛОАФ “Колос” Третьої ліги області

У ІV турі з футболу в ЛОАФ “Колос” Третьої ліги області Підгайчики і Куровичі перемогли на виїзді з однаковими рахунками 2:0. ФК “Еталон” здолав команду зі села Піколовичі, а ФК “Колос” переміг команду ФК “Чишки”. За Підгайчики голи забивали: Левків Руслан (Якторів) –  Хаєв Кирил (Львів). За Куровичі голи забивали: Бабяк […]