«Підкамінь-2012» стартував без дощу

У середу, 8 серпня, цього разу без звичного дощу розпочався етнофестиваль «Підкамінь-2012».

Розпочинав анонсовану «важку» програму Бродівський гурт «ORHOZER», який вперше представив «Підкаменю» свій альтернативний метал.  Учасники фесту мали змогу послухати ORHOZERівські композиції з гучними назвами «Останній бій», «Геть систему», «Шлях в майбуття», «Україна»…

Програму середового вечора (який затягнувся ген-ген до четвергової ночі), як і планувалось, продовжили гурти «Aurum» (Буськ), «НаВиворіт» (Львів),  «Етнаterra» (Володимир Волинський), «Viter» (Львів), «Kraamola» (Київ) і, звичайно ж, «Тінь Сонця» (Київ).

А далі – все відповідно до анонсованої програми. Дивіться тут: http://pidkamin.ridne.net і тут: http://www.facebook.com/Pidkamin.

Ти, ще не визначився? Ти ще не спізнився! Але часу не залишилось! «Підкамінь» чекає на тебе щоб захопити тебе своїми легендами і ритмами!

Прес-служба Етнофестивалю «Підкамінь-2012»

Дивіться також:

На фестивалі “Підкамінь-2012″ (відео)

Програма фестивалю “Підкамінь-2012″

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві відбулося відкриття табору всеукраїнської організації "Пласт" - "Легіон-15"

9 серпня 2012 року у Золочеві відбулося урочисте відкриття табору всеукраїнської організації “Пласт” “Легіон-15” в рамках відзначення 100-річчя скаутського руху в Україні. Урочисте відкриття відбулося біля меморіальної каплички музею-заповідника “Золочівський замок”. Після відкриття, яке відбулося о першій годині ночі, учасники табору здійснили нічне орієнтування та азимутальний рух до місця розташування […]