Підготовки та проведення «Європейських днів добросусідства»

Як повідомляє прес-служба ОДА, 4 липня 2011 року, у Львівській облдержадміністрації проведено нараду організаційного комітету з питань підготовки та проведення «Європейських днів добросусідства», які відбуватимуться 3-4 вересня 2011 року.

Реалізація заходів в рамках Європейських Днів Добросусідства покликана нівелювати всілякі бар’єри та змінювати спосіб життя людей по обидві сторони східного кордону, а також має закликати політиків, засоби масової інформації з обох сторін кордону до дискусії на тему добросусідських стосунків в прикордонному регіоні. Організаторами є Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Старосамбірська районна рада та Старосамбірська районна державна адміністрація, Нижанковицька селищна рада, АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна», Уряд Маршалківський Підкарпатського воєводства, Староство повітове у Перемишлі, місто Перемишль, Фундація Духовної Культури Пограниччя.

Залишити відповідь

Next Post

Фестиваль "Підкамінь-2011"

22–24 липня 2011 року у Бродівському районі в однойменному селищі відбудеться п’ятий за ліком Фестиваль «Підкамінь 2011». У тебе є вишивана сорочка? Ти збираєшся на «Підкамінь»? Одягни вишиванку – і для Тебе вхід буде безкоштовний! Вишиванка, як це вже було на «Підкаменю-2009» та «Підкаменю-2010», стане «контрамаркою» на «Підкамінь 2011»! Організатори […]