Під Слов’янськом загинули 20 українських силовиків, — Сех

armНародний депутат України від фракції ВО “Свобода” Ірина Сех повідомляє про 20 українських військовослужбовців, які загинули біля Слов’янська.

Про це вона заявила під час планерного засідання парламенту. Повідомляє ipress.ua.

За словами Ірини Сех, неподалік від Слов’янська загинули понад 20 українських військовослужбовців 24-ї бригади з Яворівського району Львівської обл. Про це вона заявила під час планерного засідання парламенту.

“Щойно надійшла інформація про те, що в районі Слов’янська загинули вже більше двох десятків наших військових. Це військовослужбовці 24-ї бригади з Яворівщини”, – уточнила вона.Сех також нагадала, що кілька тижнів тому жінки і матері блокували ці військові частини на Львівщині, щоб військовослужбовці, які не мають належного обмундирування, не виїжджали в зону АТО.

“Сьогодні ми бачимо, що ми ще не встигли поховати загиблих під Луганськом, вже маємо більш ніж 20 смертей. До мене надходить інформація про те, що третій батальйон територіальної оборони, який не має броні, не має бронежилетів також хочуть відправляти на Схід”, – заявила вона.

Як повідомляв iPress.ua, сьогодні у Львові правоохоронці затримали двох львів’ян, які підробляли бронежилети та продавали їх через одну з торговельних мереж.
Джерело: ipress.ua.

Відео: ZIK


Залишити відповідь