Під час вчорашньої масованої атаки по Україні на Львівщину прилетіли 13 ворожих ракет – ОВА (відео)

ППО
ілюстрація

Про ситуацію у Львівській області станом на цю годину повідомляє голова Львівська ОВА Максим Козицький:

“⚫️ Під час вчорашньої масованої атаки по Україні в нашу область прилетіли 13 ворожих ракет. Це був ракетний удар з літаків дальньої авіації, які летіли зі східного напрямку. Більшість з них воїни ПвК «Захід» збили.

⚫️ Внаслідок ракетних ударів три об‘єкти енергетичної інфраструктури у нашій області зазнали критичних ушкоджень. Після атаки без живлення залишилися близько 700 тисяч абонентів Львівщини.

⚫️ Інформація про постраждалих без змін – 1 людина. Чоловік у лікарні, у стабільно важкому стані.

⚫️ Пошкоджені дахи трьох житлових будинків, вибиті вікна в двох житлових будинках, зруйнований один гараж.

⚫️ Енергетики працювали упродовж всієї ночі. Станом на зараз електропостачання і водопостачання на Львівщині відновили повністю.

⚫️ У вашій домівці може не бути світла, бо через велике навантаження на енергосистему країни НЕК «Укренерго» запровадила графіки погодинних відключень. Шукайте інформацію про свою адресу на сайті Львівобленерго.

Дякую нашим силам ППО, які вчора зробили все, щоб захистити область. Дякую нашим надзвичайникам та енергетикам, які працювали не покладаючи рук, щоб ви були зі світлом та водою. Перемога буде за нами!”

Next Post

Запрошується на роботу водій навантажувача

Вимоги до кандидатів: водійські права та досвід водіння, відповідальність, вміння працювати в колективі. Досвід водіння навантажувачем буде перевагою. Умови роботи: офіційне працевлаштування, гідний рівень заробітної плати. Дзвоніть за тел. 0976243414 з 9:00 до 18:00. Поділіться цим у соцмережах:
Робота