Під час профілактичних рейдів на Львівщині виявили 80 дітей

ілюстрація

У Львівській області підбили підсумки профілактичних рейдів “Вокзал”, “Діти вулиці”, “Канікули” за перше півріччя 2017 року. Як повідомив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис, під час проведення рейдів виявили 80 дітей, з них 58 дітей вилучено з вулиці, 15 – із сім’ї, 1 дитину – з комп’ютерного клубу, ще 6 дітей – з розважальних закладів. Про це “Золочів.нет” повідомили у Львівській ОДА.

“За словами Володимира Лиса, у сім’ю повернули 37 дітей, до навчальних закладів 20 дітей, влаштовано в притулок 20 дітей, до закладів охорони здоров’я – 3 дітей.

Окрім того, під час проведення рейдів виявлено 21 порушення правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами, попереджено 5 посадових осіб та 10 – ініційовано притягнути до відповідальності. Обстежено 899 сімей, попереджено 606 батьків, ініційовано притягнення до відповідальності 174 батьків.

Зазначимо, від початку року працівники служб у справах дітей спільно з представниками відділів ювенальної превенції, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели 598 профілактичних заходів.” – йдеться у повідомленні ЛОДА.

Залишити відповідь

Next Post

У Золочівському районі археологи виявили 8 різночасових пам’яток

6 липня 2017 року Пліснеська археологічна експедиція Історико-культурного заповідника «Давній Пліснеськ» під керівництвом заступника директора А. Филипчука, за участі завідуючого науково-дослідним відділом Б. Завітія завершила І етап розвідкових досліджень у Золочівському р-ні Львівської обл. Про це “Золочів.нет” повідомили в Історико-культурному заповіднику “Давній Пліснеськ”. “Дослідження здійснювалися за сприяння Громадської організації “Підгірці-Шолом”. […]