Через нічну атаку «шахедів» на Львівщині є постраждалі

Дрони
ілюстрація

Під час першої нічної атаки «шахедів» на Львівщині постраждав 47-річний чоловік, про це йдеться у повідомленні голови Львівської обласної військової (державної) адміністрації Максима Козицького.

“У Малехові чоловік отримав різані рани. Медики надали йому допомогу на місці. Обійшлося без госпіталізації. Це те, що офіційно підтвердили у Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф станом на 05:30. Перебуваю на контакті зі всіма службами”, – інформує голова ОВА.

“Також офіційно підтвердили інформацію про ще одного постраждалого у Малехові внаслідок сьогоднішньої нічної атаки безпілотниками по Львівщині. Це 70-річний чоловік. Його госпіталізували. У нього акубаротравма, множинні осколкові поранення і кілька вогнепальних переломів. Стан – середньої важкості. Одужання постраждалим”, – додав пізніше голова ОВА.

Next Post

Знищено 5 «шахедів», які атакували Львівщину

Воїни протиповітряної оборони знищили 5 з 5 «шахедів», які атакували Львівщину цієї ночі, інформує Львівська ОВА. “За інформацією від ПвК «Захід» станом на 05:55, під час першої нічної тривоги, яка тривала з 02:32 по 03:35 19 червня, у повітряний простір Львівщини зайшли 4 ворожі безпілотники.Під час другої тривоги, яка тривала […]
дрони