Перукарські здібності учнів Червоненського ВПУ

zachiskaЗ 23 червня 2016 року у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Червоненське ВПУ» розпочалась державна кваліфікаційна атестація.

Стартувала група № 33 – професія «Перукар, перукар-модельєр, манікюрниця»
Комісія в складі семи осіб під головуванням Терлецького Любомира Михайловича перевірила дипломні роботи 25 випускників та оцінила перукарські здібності учнів.

Слід відзначити, що в основному моделями були учні І курсу, які здобувають спеціальність перукаря і це допомагає їм набувати досвіду дефіле, демонстрації зачісок від старших друзів.

Дирекція ВПУ вдячна майстрам виробничого навчання С.Ф.Залужець та О.Р.Полісвіт, своїм випускникам за серйозну підготовку до захисту дипломних робіт.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Марти Хлопецької

24 червня свій День народження відзначає Марта Хлопецька. Теплі слова вітання для Марти посилають мама,тато, бубусі, чоловік, брат та племінники. Хай добрий Ангел береже повік Вогонь зорі, що долею зоветься. Життя, неначе вишитий рушник, Багрянцем калиновим усміхнеться. Нехай волошками цвітуть літа прекрасні, Нехай здійсняться тисячі бажань, Щоб доля дарувала тільки […]