Персональні комп’ютери iMac: різноманітність та принципи вибору

Продукція від виробника Apple відрізняється великим набором функцій, технічних характеристик та переваг. Крім того, в роботі застосовується технологічний підхід, що гарантує стабільність результатів та надійність техніки. Кожен вихід нового продукту – це яскрава та оригінальна презентація, де обов’язково розкажуть про нові технологічні рішення.

Компанія займає майже весь сегмент популярної техніки. Окрім смартфонів та планшетів є системні блоки під назвою iMac. Тут за посиланням https://comfy.ua/ua/desktop-computer/brand__apple/ можна з ними ознайомитись і зробити вибір. Пристрої порадують тих, хто займається складними обчислювальними завданнями, дизайном, архітектурою, моделюванням чи просто любить зіграти у улюблену гру.

Модельний ряд

Асортимент включає чотири моделі комп’ютерів:

  1. Стандарт. Звичайний персональний комп’ютер для дому та офісу, що виконує мінімальні та середні завдання без активації ігор;
  2. Mac. Нове покоління, де моноблочна конструкція не використовується;
  3. Pro. Класичне рішення для професійних завдань, де є потужне виконання, лаконічний стиль та оригінальний монітор;
  4. Mini. Невеликий корпус без обмеження функціоналу, є підтримка Thunderbolt, HDMI, Ethernet.

Виходячи з поставлених завдань завжди є можливість знайти гідне рішення під конкретні умови.

Технічні характеристики

Не зайвим буде вивчити технічні показники, перш ніж зробити покупку:

  • ОЗП (мінімальний показник 8 Гб, максимальний об’єм становить 32 Гб);
  • частота ОЗП (що вище, тим краще, адже дані швидше передаються, середні та бюджетні моделі – 1600 МГц, а дорогі ПК оснащуються пам’яттю частотою 2666 МГц);
  • екран (діагональ від 21 до 27 дюймів, з мінімальною роздільною здатністю Full HD (1920×1080) та максимальним параметром 5K (5120×2880);
  • матриця (застосовується варіант Retina, а це власна розробка і як основа застосовувалася матриця IPS, що гарантує широкі кути огляду, високу деталізацію та в цілому відмінну контрастність).

Як основа програмної роботи застосовується операційна система MacOS кількох версій.

Процесор та відеокарта

За продуктивність відповідають процесори Core i3, i5 та Xeon. Параметри частоти від 2 до 3,99 ГГц. Непоганим доповненням для обробки графіки стане відеокарта Radeon, але іноді зустрічаються моделі із графічним модулем від Intel. Розширення MPX стане чудовим доповненням для моделювання та навіть створення ігор.

Next Post

Ми запитали: скільки ви витратили коштів на підготовку дитини до школи? (відео)

Незабаром розпочнеться новий навчальний рік, тому ми вирішили запитати у батьків, скільки вони витратили коштів на підготовку дитини до школи. Дивіться у відео. Поділіться цим у соцмережах: