Перший урок у школах присвятять 70-річчю УПА

У зв’язку з 70-річчям з дня заснування Української Повстанської Армії, з ініціативи головного управління освіти і науки, відповідно до рішення Львівської обласної ради «Про проголошення 2012 року Роком Ярослава Стецька, Роком УПА, Роком Йосипа Сліпого, Роком Олекси Новаківського» ( рішення № 339 від 20 грудня 2011 року) та розпорядження голови Львівської облдержадміністрації «Про відзначення у 2012 році Року УПА» (розпорядження №114/0/5-12 від 23 лютого 2012 року) Перший урок у загальноосвітніх навчальних закладах Львівської області має бути присвячено українському визвольному руху XX століття та ролі в ньому такої військової організації як Українська Повстанська Армія. Про це нам повідомили у Головному управлінні освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. 

Метою проведення уроку є формування у молодого покоління національної історичної пам’яті, почуття патріотизму, поваги та вдячності до ветеранів УПА через розкриття історичного значення утворення і діяльності Української Повстанської Армії, розгляд прикладів героїзму і самопожертви воїнів цього українського військового угруповання.

Ключові завдання Першого уроку, присвяченого 70-річчю УПА – формування в учнів національної історичної пам’яті та поглиблення розуміння понять, пов’язаних з українським визвольним рухом, зокрема з діяльністю УПА. ГУОН та ЛОІППО розроблено і скеровано у відділи освіти конспекти уроків та відповідні методичні рекомендації.

Читайте також:

У школах не буде оцінок з фізкультури

Скільки коштує спорядити школяра?

У школах Львівщини функціонують 428 медичних кабінети

Залишити відповідь

Next Post

Про пасажирські перевезення в місті Золочеві (відео)

30 серпня 2012 року у Золочівській міській раді відбулося засідання виконавчого комітету. 30 серпня 2012 року відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Золочівської міської ради. Були присутні 11 членів виконкому: Гриньків І.М., Рибаха Б.В., Сидорович О.М., Колодка Д.І., Гуменний І.В., Криницька О.М., Максимович Я.І., Мудра Г.З., Мудрий І.В., Первухіна О.П., Тютін […]