Першість Львівської області з плавання

У спорті кожне змагання – свято. Тут усе: і емоційність, і драматичність спортивної боротьби. А першість області з плавання – значна спортивна подія. Такі змагання проходять щорічно і залучають велику кількість учасників. Це не дивно, адже багато хлопців та дівчат беручи участь у першості, одержують пам’ятні подарунки, грамоти, медалі.


Цього річ, 16 грудня 2016 року в спорткомплексі «Дельфін» м. Червоноград відбулася Першість Львівської області з плавання на подарунок Святого Миколая. Участь у спортивному заході взяли 11 команд ДЮСШ Львівської області (179 юних плавців). У команді Золочівської ДЮСШ під керівництвом тренерів Н. І. Чайківської та М. М. Стефури за титул найкращих змагались хлопці та дівчата: Мосціцький Віталій, Дрозд Максим, Ватралик Остап, Карбівник Ілля, Погончук Назар, Квас Катя, Вовк Єлизавета, Наумик Софія, Кулик Каріна, Слівак Юля, Сембай Яна, а наймолодшим учасником змагань був Артур Іванців.


Юні спортсмени здійснювали запливи на дистанції 50 м та 100 м. Змагалися за допомогою 4 стилів: кролем, брасом, на спині, батерфляй та комплексне плавання, естафети. Святий Миколай порадував команду плавців нашого району золотими медалями.
Великою підтримкою для дітей були їхні батьки (М. Вовк, Т. Сембай, І. Кулик, Л. Мосціцька, І.Іванців), які впродовж змагань вболівали та переживали за них.

Вдячні організаторам, суддям, учасникам за видовищні змагання та святковий настрій!
Хочеться сказати слова подяки голові Золочівської райдержадміністрації Недзельському В. Й., начальнику відділу освіти Бартошику В. З., директору ДЮСШ Лісовику Б. П. та директору «Карітас-Золочів УГКЦ» отцю Михайлу Сукмановському за підтримку організації змагань на Першість Львівської області з плавання на приз Святого Миколая.

Тренер Н. І. Чайківська

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Юлії Мудрак

Дорогу Юлію Мудрак з 25-ти річчям вітають похресник Русланчик, Назарчик, Марічка та Андрій і хресна мама Галя. Нехай з Тобою буде поряд Веселий сміх і ніжний погляд, Хороший друг і пісня тиха, Що розганяє тугу й лихо. Очей коханих два озерця, Неспокій думки Твого серця. Хай омине Тебе нещастя. Живи […]