Перші 30 мобільних вогневих груп, які збиватимуть дрони-камікадзе на Львівщині, уже передали Повітряному командуванню «Захід» (відео)

У Львівській ОВА інформують, що перші 30 мобільних вогневих груп, які збиватимуть дрони-камікадзе на Львівщині, уже передали Повітряному командуванню «Захід».

“Це половина від тієї кількості груп, які створюють Львівська ОВА, ПвК «Захід» та соціально відповідальний бізнес. Наступні 30 плануємо доукомплектувати та передати упродовж місяця. Вони служитимуть новому підрозділу на території області – окремому батальйону протиповітряної оборони Сухопутних військ. Вартість комплектації однієї групи – близько 500 тис. грн. Це без врахування ціни транспорту. У кожну групу входить машина, оснащена тепловізорами, приладами нічного бачення, лазерними вказівниками, ліхтарями, прицілами, планшетами та зброєю для збиття ударних безпілотників. Загалом на обладнання акумулювали 28 млн гривень. Автомобілі благодійники жертвують безкоштовно. Групи формували відповідно до запитів військових, випробовували та видозмінювали, щоб у будь-яку погоду та в нічний час наші оборонці могли ефективно нищити ворожі цілі”, – розповів голова ОВА Максим Козицький.

Next Post

Вакансія: запрошується на роботу комірник

Запрошується на роботу комірник. Контактний тел. 0673418226. Поділіться цим у соцмережах:
робота