Період переходу на IBAN продовжено до 12 січня 2020 року

В Україні запроваджено міжнародний номер банківського рахунку за стандартом IBAN, що є важливим кроком у розвитку платіжної системи країни.

З 05.08.2019 усі банки відкривають клієнтам нові рахунки лише за стандартом IBAN, а діючі рахунки поступово (до 31.10.2019) змінюють відповідно до вимог цього стандарту.

Сьогодні банки приймають до виконання документи на переказ коштів клієнтів, у яких заповнено або пара реквізитів «Код банку» та «Рахунок», або рахунок за стандартом IBAN.

У зв’язку зі зверненням Державної казначейської служби України для забезпечення виконання бюджетних програм у повному обсязі Нацбанк ухвалив рішення про продовження до 12.01.2020 р. можливості заповнення пари реквізитів у документах на переказ коштів.

Тобто включно до 12.01.2020 банки прийматимуть до виконання документи на переказ коштів, у яких заповнено або пара реквізитів «Код банку» та «Рахунок», або рахунок за стандартом IBAN, а з 13.01.2020 — виключно рахунок за стандартом IBAN.
Таке рішення передбачено постановою Нацбанку від 26.09.2019 № 118.

Cектор забезпечення роботи
Буського управління ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Скільки коштує ремонт площі Вічевої та прилеглих вулиць у Золочеві? (відео)

Сьогодні ми говоритимемо про гроші. Про Ваші гроші, і не тільки про гроші. Справа у тім, що “Золочів.нет” отримали відповідь на запит від міської ради. У Золочівської міської ради ми запитували: 1. В який термін буде завершено реконструкцію площі Вічевої? 2. Яка загальна вартість робіт щодо реконструкції площі Вічевої? 3. […]