Перевірка наявності особистого ключа кваліфікованого електронного підпису чи печатки на носії

Головне управління ДПС у Львівській області звертає увагу платників, що для перевірки наявності особистого ключа кваліфікованого електронного підпису (КЕП) чи печатки на носії потрібно включити функцію перегляду прихованих файлів. Зокрема, якщо у вас встановлено операційну систему Windows 7 потрібно виконати наступні дії:
відкрити «Мій комп’ютер» та на вкладці «Впорядкувати» натиснути пункт «Параметри папок та пошуку»;
у вікні «Параметри папок» на вкладці «Вигляд» потрібно поставити мітку «Відображати приховані файли і папки» та натиснути кнопку «Застосувати».
Якщо на комп’ютері встановлено операційну систему Windows XP потрібно виконати наступні дії:
відкрити «Мій комп’ютер» та на вкладці «Сервіс» натиснути пункт «Властивості папки»;
у вікні «Параметри папок» на вкладці «Вигляд» потрібно поставити мітку «Відображати приховані файли і папки» та натиснути кнопку «Застосувати».
Отже, для перевірки наявності КЕП на носії необхідно включити функцію перегляду прихованих файлів. Результатом перевірки є відображення файлу «Key-6.dat».
При цьому для належної роботи особистого ключа кваліфікованого електронного підпису
чи печатки змінювати ім’я зазначеного файлу забороняється.

Буський сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Загинуло подружжя: деталі смертельної ДТП на Золочівщині (відео)

Як на “Золочів.нет” повідомляли раніше, дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні, 19 жовтня, близько 8.00, на трасі «Львів – Тернопіль» поблизу села Митулин Золочівського району. “Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля «Фольксваген Кадді», 61-річний мешканець Золочівського району, виїхав на смугу зустрічного руху, де скоїв зіткнення з вантажівкою «Урал» під керуванням 41-річного жителя […]
ДТП