Перевірити порядність роботодавця можна завдяки електронним послугам Пенсійного фонду

Офіційно працевлаштований громадянин, який має сумніви щодо подання своїм роботодавцем звітності за нього до фіскальних органів, має можливість перевірити факт подання таких даних та їх достовірність, Для цього йому слід звернутися з паспортом й ідентифікаційним кодом до будь якого органу Пенсійного фонду України і отримати дані, що містяться в системі персоніфікованого обліку.
Проте, щоб отримувати інформацію, яка відображається у звітності, щоразу відвідувати Пенсійний фонд не обов’язково.
Зареєструвавшись один раз на веб-порталі, застрахована особа надалі може користуватися електронними послугами Пенсійного фонду. Реєстрація користувачів здійснюється на підставі заяви, поданої до територіального органу Пенсійного фонду. При собі необхідно мати паспорт й ідентифікаційний код. При проведенні реєстрації на веб-порталі відповідальна особа Пенсійного фонду ідентифікує особу заявника, присвоює його заяві реєстраційний код і видає розписку про одержання заяви. При реєстрації користувача в базі даних веб-порталу, створюється персональна сторінка з зазначенням відомого лише користувачу логіна й пароля. За допомогою цієї сторінки здійснюється доступ до електронних послуг.
Завдяки електронним послугам громадяни можуть отримати доступ до розміщеної на веб-порталі інформації: про порядок одержання й використання пенсійного посвідчення; про умови, порядок призначення, перерахунку й виплати пенсій; зразки заяв, скарг, запитів на інформацію, інших документів необхідних для призначення та перерахунку пенсій, переведення з одного виду пенсії на інший, зміни способу виплати пенсій, виплати на поховання тощо.
На веб-порталі можуть реєструватися як фізичні так і юридичні особи.
Реєстрація на веб-порталі є безкоштовою!

У разі виникнення запитань та за додатковою інформацією звертайтесь в Золочівське об`єднане управління Пенсійного фонду України за адресами:
м. Золочів вул. Валова,4 або за телефоном 4-31-12.
м. Перемишляни вул. Галицька, 79 або за телефоном 2-14-72.

Відділ адміністрування,
супроводження інформаційних систем,
електронних реєстрів та захисту інформації

 

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Колачинського Миколи Івановича

Колектив відділення Львівської обласної лікарні відновного лікування у с. Білий камінь щиро вітає головного лікаря Колачинського Миколу Івановича із Днем народження. Дай Вам, Боже, днів щасливих, Дай добра, здоров’я й сили, Дай любові, згоди, втіхи, Змоги дай життю радіти І ділитись словом щирим, Теплим, радісним, правдивим. А сьогодні на це […]