Переваги Епл Вотч 9

На осінній презентації компанія Apple представила новий годинник – Watch Series 9.
Прихильники бренду одразу оцінили новинку та вже будують плани на її покупку. Але чи варто купити епл вотч 9 або ж все таки зупинитися на більш ранніх моделях? Про це детальніше далі.

Що може годинник?

Умовно весь функціонал епл вотч 9 можно розділити на декілька напрямків і на основі цього вирішувати, чи потрібно купити епл вотч 9.
● Основні – озвучування часу, таймер, будильник, секундомер, синхронізація з точним часом із Інтернету.
● Спортивні – трекер щоденної активності, крокомір, контроль стану здоров’я під час фізичних навантажень, аналіз ефективності тренувань, різні режими тренувань, компас, альтиметр.
● Медичні – вимір пульсу, лічильник витрачених калорій, перевірка насиченості крові киснем, аналіз якості сну, зміни температури тіла, додаток для жінок «Відстежування циклу».
● Мультимедійні – керування музикою, відтворення музики в безпровідні навушники, перегляд фото, відео, диктофон, подвійний тап.
● Ділові – календар зустрічей та планів, нагадування, калькулятор, оплата покупок.
● «Декоративні» — створення циферблатів, зміна ремінців.
Кожен із напрямків робить годинник універсальним та потужним помічником користувача Apple гаджету. В порівнянні з минулою восьмою серією, особливою відмінністю є функція «Подвійного тапу». Вона дає змогу керувати годинником рухом двох пальців – великого та вказівного. Особливо актуальна в моментах, коли обидві руки зайняті.

Переваги Apple Watch 9

Незважаючи на велику схожість з моделями, що були випущені раніше, все ж таки дев’ята
серія має ряд переваг:
● годинник ідеально синхронізується з гаджетами Apple, не видає збоїв;
● новий процесор — S9 SiР; велика кількість різноманітних режимів для тренувань (окремо можна налаштувати режим для бігу, плавання, їзди на велосипеді, танців, тренувань в спортивному залі або бойових мистецтв);
● покращена робота розумного помічника – Siri;
● дисплей вироблений із загартованого сапфірового скла;
● 32 гігабайт вбудованої пам’яті дає можливість слухати музику без смартфона (лише за умови підключення бездротових навушників);
● стильний дизайн та щоденний інтерфейс моніторингу активності.

Тим не менш, користувачі відмічають й деякі недоліки. Наприклад, вартість. На даний момент епл вотч є найдорожчим смарт-годинником, адже аналоги від інших компаній коштують мінімум на 30% дешевше.
Низька автономність також є недоліком, адже годинник витримує лише 18 годин автономної роботи. Це чудовий варіант для міських людей, які звикли постійно заряджати гаджети.
Велика кількість переваг точно спонукає Apple користувачів до нової покупки.

Next Post

На фронті загинув воїн із Золочівського району

12 жовтня загинув наш земляк, мешканець с. Куткір РОМАНЮК Богдан Богданович. “І знову трагічна звістка, і знову смерть нашого Героя, сльози, біль і наша ненависть ворогам. Безжальна, жорстока війна не перестає про себе нагадувати нашій громаді. Боронячи Україну, під час захисту територіальної цілісності та суверенітету України від російських окупантів, 12 […]
загинув