Перетин кордону через систему «Шлях»: що змінилось

1 лютого, у Львівській ОВА провели брифінг щодо оновлених правил перетину кордону для певних категорій населення.

Від 27 січня відповідно до постанови Кабміну №69 «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України» Львівська ОВА змінила форму звернення щодо отримання дозволу на виїзд за межі України з гуманітарною метою.

«Згідно з постановою варто зосереджувати увагу на абзаці з переліком посад осіб, які відтепер мають право перетинати державний кордон лише на підставі рішень про службові відрядження. Серед цього переліку є народні депутати, депутати місцевих рад, керівники органів державних установ, їхні заступники, керівники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування тощо», – зазначила керівниця апарату Львівської ОВА Ірина Шурпяк.

Відтак, для перетину кордону необхідно мати відповідно оформлене відрядження і саме з цим документом звертатись до Державної прикордонної служби.

Постанова також врегульовує виїзд жінок за кордон, які є заброньованими або мають керівну посаду в державних органах. Відтепер вони також можуть перетнути кордон лише у службовому відрядженні. Виключенням є:
▪️супровід неповнолітніх або відвідування дітей з наявністю підтверджуючих документів;
▪️супровід на лікування одного з членів сім’ї першого ступеня спорідненості;
▪️виїзд у випадку смерті одного з членів сім’ї першого або другого ступеня спорідненості за кордоном.

Next Post

СБУ викрила ексначальника департаменту Міноборони на розтраті понад 100 млн грн державних коштів

Співробітники СБУ викрили колишнього очільника Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України на розтраті державних коштів. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на СБУ. “За матеріалами слідства, цей посадовець закупив для ЗСУ майже 3 тис. бронежилетів на понад 100 млн грн. Втім, за даними декількох незалежних […]
СБУ
Золочів.нет