ПЕРЕМОГА зразкового арт-гуртка «Палітра» Золочівського ЦДЮТ

І знову ПЕРЕМОГА, вихованці зразкового арт-гуртка «Палітра» Золочівського ЦДЮТ (керівник-Гевко Галина), які взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Щаслива дитина – квітуча Україна» м. Кропивницький.

Немає меж задоволення дітей, які отримали нагороди за свої маленькі шедеври пензля та олівця. ПЕРЕМОЖЦІ конкурсу — Ільчук Наталія (14р.), Тухай Вероніка (11р.), Литвин Діана (12р.), Ладубець Максим (8р.) та Будзівула Максимко (4р.). Всі ці юні художники отримали від організаторів конкурсу дипломи переможців та чудові призи – подарунки. Кервник – Гевко Галина отримала подяку за підготовку юних талантів та підтримку конкурсу.

А також дуже приємно, що дитячі малюнки цього конкурсу подорожують далі в інші міста нашої країни: художня робота переможця – Будзівули Максима (4р.) помандрувала на Всеукраїнську виставку в м. Ужгород.

Вже втретє вихованці арт-гуртка беруть участь у цьому чудовому художньому конкурсі всеукраїнського рівня, і завжди мають переможців!!! Після участі в таких конкурсах діткам хочеться творити, а педагоги бачать щасливі очі дітей і розуміють, що їхня праця дуже потрібна.

Золочівський ЦДЮТ

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві відбудеться зустріч із Оксаною Білозір

23 лютого о 15 год у великому залі Золочівського районного Народного дому відбудеться зустріч із Народним депутатом України Оксаною Білозір. Вхід вільний. Запрошуються усі бажаючі. Поділіться цим у соцмережах: