Переміщення військовозобов’язаних у межах країни: у яких випадках потрібна довідка

Полковник Генштабу Олександр Хлись пояснив в етері телемарафону нюанси щодо переміщення військовозобов’язаних країною у воєнний час. Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

🔻На початку повномасштабного наступу росії багато українців були змушені виїхати, залишити домівки, а хтось втратив документи, тож ця норма не вбачалась як необхідна до застосування.

🔻Зараз багато хто повертається до своїх домівок. Тому Генштаб має на меті відновити облік на підконтрольних Україні територіях, уточнити облікові дані людей, які повернулися додому, щоб скорегувати об’єми призову мобілізаційних ресурсів.

🔻Якщо військовозобов’язаний переміщується в межах області, довідка йому не потрібна. Якщо виїжджає за межі області, треба прибути до керівника ТЦК, уточнити дані та отримати дозвіл. Дозвіл діятиме 30 діб, надалі можна ще раз прибути до ТЦК і отримати новий дозвіл.

🔻Поки що отримання такої довідки неможливе в Дії через обмеження доступу до реєстрів.

Головнокомандувач ЗС України повідомляє:

“Шановні громадяни – призовники та військовозобов’язані! Нагадую, триває війна. Ви потрібні своїй державі! Всі, хто досі не стоїть чи не поновився на військовому обліку, мають це зробити. Ті з вас, хто планує виїзд за межі своїх районів та областей, мають взяти дозвіл у ТЦК. Жодних вказівок на перешкоджання переміщенню осіб упродовж найближчих днів з боку військового командування не надавалося”.

“Сьогодні в суспільстві виникло багато суперечок щодо рішення Генштабу ЗСУ щодо отримання певних дозволів для військовозобовʼязаних, призовників і резервістів.
Я бачу, що є різні оцінки такого рішення, є нерозуміння та обурення.
Доручив міністру оборони, начальнику Генштабу і Головнокомандувачу ЗСУ завтра доповісти мені всі деталі стосовно рішення про затвердження Порядку отримання дозволів. Прошу Генеральний штаб надалі не ухвалювати без мене подібних рішень” – Звернення Володимира Зеленського наприкінці 132-го дня війни.

Next Post

Винайму в оренду квартиру

Винайму в оренду квартиру. Контактний тел. 0954543079. Поділіться цим у соцмережах: