Перехоплення СБУ: ЗСУ так активно знищують російську техніку, що окремі підрозділи окупантів перетворилися на «лісапедні батальйони» (відео)

ЗСУ так активно знищують російську техніку, що окремі підрозділи окупантів перетворилися на «лісапедні батальйони».

І від мотострілецьких бригад росіян не залишається жодного натяку – тільки танки, що не їдуть і не стріляють.

Про це говорять самі загарбники, чиї розмови вдалося перехопити СБУ.

«У нас техники нету. Вообще нету… Вон один танк стоит и все. Но он, короче, знаешь как – он не может стрелять. А один где-то здесь в другой посадке стоит – он не может ездить», – розповідає батькові контрактник однієї з Бєлгородських мотострілкових бригад, яка зараз намагається втриматися під Лиманом на Донеччині.

Батько іронізує: «Вот, пожалуйста, мотострелковая: мото – на лисапедах или на самокатах?» Та син у такому стані від ситуації на фронті і втрат, що навіть не реагує на кепкування.

Так, ЗСУ – профі зі скорочення «другої армії» світу.

Аби не стати «вантажем 200» в Україні, російські військові можуть зателефонувати +380665803498 та +380931192984 і дізнатися, як здатися в полон.

Next Post

У Золочівському районі горіла господарська будівля

У Золочівському районі 27 жовтня горіла господарська будівля. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на ГУ ДСНС України у Львівській області. “27 жовтня о 18:15 надійшло повідомлення про пожежу в с. Сторонибаби Золочівського району в дерев’яній безгосподарській будівлі. Пожежу локалізовано о 18:30 та о 18:35 ліквідовано”, – йдеться у […]
пожежа