Перехоплення СБУ: Як працюють російські «заградзагони»: зеків розстрілюють мобілізовані новачки, а тих – регулярні війська

Як працюють російські «заградзагони»: зеків розстрілюють мобілізовані новачки, а тих – регулярні війська.

Про це свідчить нова телефонна розмова російських загарбників, яку перехопила СБУ.

«У нас зеков привезли с тюрьмы. Их куда-то завели вперёд-вперёд. А мы сидим, как заградотряд: если кто назад побежит – замочим. У нас так поставлено: то есть, мы сидим вторые, охраняем первых, сзади нас ещё линия. Туда тоже не вернёшься. То есть, убежать нереально – свои пристрелят», – бідкається окупант.

Він скаржиться своїй дружині, що «за документами» він взагалі не повинен бути на війні – бо ж за планом зараз має бути на навчаннях.

«Ребята звонили вот в этот ваш комитет конченный. Нас, говорит, в Украине нету, представляешь? Мы на обучении!» – пояснює рашист.

Тож якщо окупанти хочуть вціліти і зберегти своє життя, радимо їм єдино правильний спосіб – здатися у полон українським захисникам.

Для них та їхніх родичів працює «гаряча лінія»:
+380665803498, +380931192984.

Next Post

Інтерв'ю: учні та вихователь розповіли як рятувалися від війни (відео)

Після повномасштабного вторгнення росії викладачі Регіонального ЦЕНТРу інноваційних технологій будівництва та промисловості із м. Харкова евакуювали учнів на Львівщину.Про війну, евакуацію, життя на Поморянщині учні та вихователь Наталія Юріївна розповіли у інтерв’ю “Золочів.нет“.Детальніше дивіться у відео. Поділіться цим у соцмережах: