Перехоплення СБУ: російські загарбники так бояться ЗСУ, що масово відмовляються йти в новий наступ на Харківщині (відео)

Російські загарбники так бояться ЗСУ, що масово відмовляються йти в новий наступ на Харківщині На них не діють навіть погрози розстрілу за невиконання наказу. Про це свідчить нове перехоплення російських загарбників, яке СБУ зробила під Ізюмом Харківської області.

«Мы, короче… отказались от этой ху*ни, понял? И нас тут держат вообще жестко, чуть ли не до расстрела. Мы хотим уехать, а нас не отправляют. Он говорит: нам сказали вас расстрелять», – скаржиться окупант своєму знайомому в рф.

На запитання про причину відмови відповідає:

«Ну они прямо на передовую отправляют, в самую ж*пу. И нас на мясо… А там сидит чисто артилерия… а под артилерию лезть – это вообще пи*дец», – пояснює російський «отказнік».

В його аргументах, звісно, є логіка. Але краще б він подумав своєю головою ще раніше: не тільки на передову, а й в Україну загалом не варто було «лезть».

Next Post

Новини за тиждень (відео)

Слава Україні! У програмі “Новини за тиждень” Ви дізнаєтеся про таке: У Буську водили гаївки та співали “Червону калину” Золочівський фаховий коледж допомагає щоб пришвидшити перемогу Вимушені переселенці розповіли від чого довелося тікати на Золочівщину У Золочеві біля храму Вознесіння водили гаївки Рятувальники витягнули коня з каналізаційної ями У Золочівському […]
Новини