Перехоплення СБУ: Російські загарбники під натиском ЗСУ на Харківщині вантажать 200-х і прощаються з рідними (відео)

Російські загарбники під натиском ЗСУ на Харківщині вантажать 200-х і прощаються з рідними. Про це свідчить нова телефонна розмова російських загарбників, яку перехопила СБУ:

Рішучі дії українських захисників на сході посіяли розпач серед загарбників. У них закінчуються боєприпаси, немає підтримки з повітря, а воювати доводиться навіть з пораненнями. Тож їм залишається тільки прощатися з рідними і плакати від безвиході. Це підтверджує розмова російського окупанта з дружиною, яку перехопила СБУ.

«Мы не можем держать оборону, у них слишком сильное оружие по сравнению с нашими. Мы запросили поддержки авиации, нам сказали х*й, держите оборону сами как хотите», – розповідає російський військовий.

Крізь сльози він скаржиться, що не має ні сил, ні нервів: «у нас нет ни снарядов, ни оружия, нихя. Патронов осталось, блдь, у всех по магазину».

Дружина переконує його, що допомогу підвезуть, проте окупант безнадійно відповідає: «да хй знает, когда эти самолёты… долетят ли они сюда ещё. Четыре летело – не долетело, сбили нахй».

Next Post

Оперативна інформація станом 18.00 12.09.2022 щодо російського вторгнення (відео)

Оперативна інформація станом 18.00 12.09.2022 щодо російського вторгнення за даними Генерального штабу ЗСУ: Слава Україні! Триває двісті перша доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Противник продовжує зосереджувати зусилля на встановленні контролю над територією Донецької області, утриманні тимчасово захоплених територій та зриві наступу наших військ на окремих напрямках. Ворог […]