Перехоплення СБУ: росія вручає медалі окупантам, які розстрілюють мирних українців (відео)

СБУ повідомляє:

“Росія усіляко заохочує звірства своїх військових і вручає їм медалі за розстріл мирних українців. Це підтверджує чергова розмова двох родичів-загарбників, які вихвалялися своїми «здобутками» на війні. Вони обговорюють, що холоднокровно розстріляли 25 цивільних осіб… «Тут у нас было двадцать пять гражданских, они выезжали автобусом. Убили», – зізнається один. Інший вихваляється своїми планами зґвалтувати українку, і називає це «побаченням». «Я тут девушку встретил, думаю с ней на свидание сходить. На двоих. Укроп отказался. Она у нас тут сидит. Привязанная», – говорить окупант, сміючись. Але загарбникам недовго лишилося радісно хизуватись своїми звірствами. За кожен злочин доведеться відповідати!”

Next Post

СБУ: мобілізовані в так званих Л/ДНР чоловіки вважають себе «рабами» російських окупантів і раді потрапити в український полон (відео)

СБУ повідомляє: «Мобілізовані в так званих Л/ДНР чоловіки вважають себе «рабами» російських окупантів і раді потрапити в український полон. На новому записі СБУ – розповідь чергового полоненого з так званої «ДНР». «Мы как рабы для россии. Копаем для них окопы, подбираем за ними объедки…» – говорить чоловік. Його насильно мобілізували […]