Перехоплення СБУ: Окупанти визнають силу української армії і захоплюються її безстрашністю (відео)

Наші воїни «кладуть» ворога «цілими батальйонами» і роблять це на «раз-два». Тож ворог деморалізований і здатен наступати тільки ціною шалених втрат. Про це свідчить нова телефонна розмова, яку перехопила СБУ.

«Украинская армия – это самая сильная армия во всем мире… Они даже россиян не боятся, с*ка, никого…. Это так и есть, реально…» – розповідає матері мобілізований у лави рашистів житель тимчасово окупованого Донецька.

На заперечення жінки, яка надивилася пропаганди, просто запитує:

«Ты потери вообще видела какие?.. Вам правду не говорят… вам сказки рассказывают».

Мовляв, росіяни, якщо і просуваються, то за рахунок величезних втрат:

«А даже если продвигается наша (армія – прим.), это очень с большими потерями. Ху*рят на раз-два, я тебе говорю. У нас полк там въе*али. Батальоны ложатся…»

Так, українські захисники добре знають свою роботу і методично змітають з нашої землі «другу армію в світі».

Next Post

ЗОЛОЧІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ ПОЛІЦІЇ ІНФОРМУЄ.УВАГА! ІНТЕРНЕТ-ШАХРАЇ!

До Золочівського районного відділу поліції продовжують надходити звернення громадян щодо шахрайств спричинених купівлею-продажом товарів в інтернет мережі. Громадяни, незважаючи на усі можливі методи застереження від поліцейських, продовжують втрачати свої заощадження. До прикладу, в Золочівський районний відділ поліції звернувся місцевий мешканець, який розповів що через мережу інтернет ОЛХ домовився про купівлю […]