Передова група націоналістичного батальйону “Січ” вирушила на схід (відео)

sich26 серпня 2014 року передова група батальйону особливого призначення “Січ” вирушила в зону здійснення антитерористичної операції. Спецпризначенці, які відбули на схід, пройшли вишкіл тривалістю понад два місяці. До лав батальйону всі прийшли добровольцями. У складі “Січі” – націоналісти з усієї України, переважна більшість – свободівці.

Провести бійців прийшли їхні побратими, які вирушають на схід у наступній ротації, друзі, небайдужі люди. Діти дарували бійцям квіти, малюнки, синьо-жовті стрічки. Хлопцям бажали перемоги та повернення додому живими. А від отця Олександра Вронського, який є капеланом батальйону, націоналісти отримали благословення на боротьбу за майбутнє України.

На урочисті проводи “Січі” прибув також лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок. Очільник націоналістів наголосив, що основним завданням бійців батальйону є повернутися живими і знищити ворогів України.

“Ви є нащадками великих лицарів – вояків Святослава, козаків-січовиків, Січових Стрільців, холодноярців, воїнів армії нескорених – Української Повстанської Армії. Ви так само звитяжці, як і вони. Вам випала честь зі зброєю в руках захищати українську незалежність. Ви йдете на передову з освяченою хоругвою Пресвятої Богородиці, яка опікуватиметься вами в бою. Але пам’ятайте: ваше завдання – не загинути за Україну, а знищувати її ворогів, московських окупантів, які топчуть українську землю бруднючим чоботом. Вони хочуть зробити нас рабами, кріпаками та забрати нашу землю, але ми відстоїмо свою незалежність на своїй, Богом даній землі”, – зазначив Олег Тягнибок, звертаючись до спецпризначенців.


Зауважимо, що разом із бійцями на схід вирушають сім народних депутатів-свободівців: Юрій Сиротюк, Олексій Кайда, Олег Осуховський, Олег Гелевей, Олександр Мирний, Андрій Тягнибок, Олексій Фурман. Парламентарі будуть почергово супроводжувати хлопців під час їхнього перебування в зоні АТО.

Серед бійців, які відбули на фронт, – член Політради ВО “Свобода”, керівник фракції націоналістів у Тернопільській облраді та очільник обласної “Свободи” Володимир Стаюра. Свободівець зазначає, що відчуває своїм обов’язком боронити Батьківщину від окупантів.

“Коли на сході розпочалася війна – відчув внутрішню потребу бути там. Тому після підготовки разом із побратимами пліч-о-пліч вирушаю на Донбас. Ми мусимо очистити українську землю від окупантів, і ми це зробимо. Українці будуть панувати у своїй стороні!” – переконаний Володимир Стаюра.

Прес-служба ВО “Свобода”


Залишити відповідь

Next Post

У Центрвиборчкомі обіцяють не реєструвати сепаратистів кандидатами в депутати (відео)

Центрвиборчком готовий до оголошених президентом позачергових парламентських виборів 26 жовтня. На їх проведення потрібно близько 1 млрд гривень, ідеться в сюжеті ТСН. Депутатів обиратимуть за змішаною системою – партійно-мажоритарною. Щоправда, своїх мажоритарників-депутатів не матимуть жителі окупованого Криму. Натомість вони матимуть змогу проголосувати за межами півострова за партійними списками. У ЦВК […]