Перед подачею спецдекларації скористайтесь прикладами з її подання

Бізнес
depositphotos.com

Золочівська ДПІ нагадує, що в Україні стартувала кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування громадянами активів. Триватиме вона  з 1 вересня 2021 року по 1 жовтня 2022 року.
Громадяни України можуть задекларувати активи, розміщені на території України та/або за її межами, які належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.
Одноразове (спеціальне) добровільне декларування буде відбуватися шляхом подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації до Державної податкової служби України через приватну частину Електронного кабінету у розділі «Одноразова (спеціальна) добровільна декларація».
Наразі у банері «Одноразове добровільне декларування» на вебпорталі Державної податкової служби України розміщено приклади заповнення одноразової (спеціальної) добровільної декларації. Тож, перед декларуванням активів радимо переглянути їх.

Буський сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Вітання для Смолінської Віри Антонівни

Колектив закладу дошкільної освіти №2 “Вишенька” вітає з ювілеєм вихователя Смолінську Віру Антонівну. Дозвольте з ювілеєм привітати, І побажати від душі Багато щастя і добра багато, Хай буде світлим кожен день в житті, Хай негаразди завжди обминають, Хай буде легко Вам вперед іти, І словом добрим Вас завжди вітають. Бажаєм […]
Вітання